AfiFarm semináře 2013

24.04.2013 10:14

Ve dnech 9.4. až 11.4.2013 firma LUKROM milk, s.r.o. pořádala  3 semináře.

Dne 9.4. 2013 v Dubovicích na Váňově statku a dne 10.4.2013  v Chropyni na farmě Agroječmínek se konaly semináře pro uživatele programu AfiFarm. Seminářů se zúčastnilo 110 uživatelů programu AfiFarm z 60 farem.

Program AfiFarm patří ve světě k nejpropracovanějším programům určených pro řízení stáda skotu. Program je produktem izraelské firmy Afimilk ldt., která je světovým lídrem ve vývoji systémů identifikace a řízení stád skotu, ovcí a koz.

Lektory semináře byli pan Avishai Antman, specialista na AfiFarm a paní Orit Attias, regionální manažerka pro Českou republiku.
Pan Antman předvedl účastníkům semináře praktickou práci s programem. Na začátku ukázal, na co se mají uživatelé zaměřit v každodenní práci s programem, předvedl vytvoření nové sestavy, dále používání agendy veterináře, plánování produkce. Na závěr prezentoval výhody Pedometrů Plus.
Paní Attias seznámila účastníky s novinkami plánovanými na tento rok, které firma Afimilk připravuje pro své zákazníky.

Dne 11.4. byl ve spolupráci s firmou REMTEX pořádán obchodní seminář na Slovensku, určený pro slovenské farmáře se zájmem o program pro řízení produkce mléčných farem . Na tomto semináři paní Orit Attias představila firmu Afimilk a její celosvětové působení. Krátce pohovořila o mléčných farmách a  produkci mléka v Izraeli a ukázala ekonomický přínos všech produktů firmy Afimilk, především výhody programu AfiFarm pro farmáře.
Pan Avishai Antman ve svém příspěvku vyzdvihl přínos Pedometrů Plus pro sledování říje, zdraví a welfare dojnic.


Doufáme, že semináře byly pro účastníky přínosné a odnesli si z nich nové a cenné informace pro svou každodenní práci.

Děkujeme všem účastníkům za účast a těšíme se na další setkání.

Dubovice

Dubovice

Chropyně

Chropyně

Slovensko

Slovensko

Zpět