Výrobní středisko Pelhřimov
 

Představení společnosti


Hlavním programem střediska je výroba technologie dojení značky AGROMILK, dále doplňkových zařízení dojíren dle přání zákazníka a dodávky systémů řízení stáda. V oblasti měření mléka a identifikace zvířat spolupracuje s jedním z největších výrobců tohoto zařízení na světě, firmou S.A.E. Afikim. Tato izraelská společnost má dlouholeté zkušenosti se zpracováním a vyhodnocováním dat, týkajících se mléčných farem, což je zárukou vysoké kvality celého zařízení.

Vývoj nových výrobků a zařízení neustále pokračuje a připravuje se řada novinek. Kompletní provedení obsahuje několik nových prvků a nových speciálních stavebnicových komponentů a uzlů, které se v dojícím zařízení naší firmy objevují poprvé. Tyto nové prvky jsou důsledně stavebnicového charakteru a je možné z nich sestavovat dojící zařízení pro dojírny rybinové, tandemové, paralelní i kruhové. Jejich konstrukční univerzálnost umožňuje sestavení podle potřeb a požadavků zákazníka.

Hlavním nosným programem střediska jsou následující výrobky :

DOJÍRNY
- Kruhové
- Rybinové
- Paralelní
- Tandemové

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ DOJÍREN
- Mechanický přihaněč MP-97
- Recyklace vody
- Teplovzdušné vytápění

TECHNOLOGIE DOJENÍ
- Podtlakové systémy
- Pulzační systémy
- Doprava mléka
- Systém dezinfekce
- Konvové dojení
- Automatiky dojení
- AfiLab

AUTOMATICKÉ SYSTÉMY ŘÍZENÍ STÁDA
- Systém identifikace
- Management software AfiFarm včetně doplňků ACE a KU
 

Naší velkou předností je profesionalita a padesátiletá zkušenost, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky samozřejmě s veškerou pečlivostí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.